Pamirštoje praeityje Domeikavą puolė nežinomos pabaisos iš paralelinių dimensijų. Bajorai Domeikos buvo labai išmintingi žmonės ir atrado būdų su tomis pabaisomis kovoti ir net sukūrė magiškus daiktus tai kovai. Pabaisos buvo nusiųstos atgal į savo pasaulį ir visi viską pamiršo. O magiški daiktai pasimetė Domeikavoje.

Dabar pabaisos grasina sugrįžti! Kaime vyksta keisti dalykai, gąsdinantys gyventojus. Atkeliavo būrys raganų, kurios tvirtina, kad gali padėti ir prašo vietinių pagalbos.

Kita, tvirtinanti, kad žino ką daryti – istorikė Sofija, sakosi atradusi bajoro Domeikos dienoraštį, kuriame aprašyta, kaip kovoti su pabaisomis. Deja, dienoraštis sulietas, apsitrynęs ir trūksta kelių kertinių žodžių. Bet Domeika dienoraštyje pamini, kad „svarbiausių dalykų Domeikavos žemė nepamirš“, taigi galbūt tuos žodžius įmanoma rasti vaikštant po Domeikavą.

Tai projektas, kurio metu per žaidybinius elementus renginio dalyviai pažins Domeikavos kaimą bei jo istoriją. Renginio metu tikrovė persipins su stebuklinga istorija, jis apjungia savyje orientacinių žaidynių bei vaidmenų žaidimų elementus. Renginio dalyviai (žaidėjai) bus paskirstyti į komandas ir komandos tarpusavyje rungtyniaus vykdydamos įvairias užduotis.