Žaidimas skirtas 6-9 žaidėjams

Žaidimas vyksta gyvai.

Sveiki atvykę į ateities pasaulį, į distopišką miestą, kur viską valdo didžiulės korporacijos. Technologijos klesti, deja, tai nebūtinai reiškia, kad paprastam žmogeliui dėl to geresnis gyvenimas.

Kažkada kavinė „Ramutis“ buvo nauja ir madinga, su blizgančiais staliukais, patogiomis sofutėmis pasieniuose ir netgi terasa. Bet tai buvo seniai ir niekas to nepamena. O dabar grindis apraizgė laidai, stalai nusitrynė, sofos išklero, o terasoj glaudžiasi pora nykių vazonų su išblukusiais plastmasiniais augalais.
Kavinėje per dienas pamatysi tuos pačius kelis į kompiuterius sulindusius nuolatinius lankytojus, ir viskam abejingas padavėjas, kurios džiaugiasi, kad bent “darbo” metu turi stogą virš galvos ir karšto gėralo. Kai baigiasi kavos milteliai, tie lankytojai kažkiek padengia į skolą geriamos kavos sąskaitas, ir toliau gyvenimas teka ta pačia vaga. Jei skolų grąžinama pakankamai, kurį laiką prie kavos galima gauti saldikių ir pieno miltelių.

Žaidėjai tampa tai lankytojais bei kavinės personalu ir sprendžia kelias tarpusavyje persipynusias detektyvines istorijas.


KONTAKTAI | ŽAIDIMAI